لیست سوالات متداول :

کودکان چه رده سنی در موسسه ثبت نام می شوند ؟

کودکان سنین مختلف به شرح زیر می توانند در دوره ها شرکت نمایند :

1. کودکان 3 تا 4 سال : فعالیت این گروه برای یک سال تحصیلی طوری برنامه ریزی گردیده که زمینه ورود به دوره استعدادیابی را فراهم سازد به طوریکه سلابس ها و سرفصل های انتخاب شده از همین پنج رشته به زبان ساده تر و شادتر اجرا می گردد.

2. کودکان 4 تا 6 سال : به صورت روزانه در کتاب کاری تحت عنوان فلش بوک در دو بخش کار در موسسه و کار در خانه طبق سرفصل های پنج گروه می باشد.

3. کودکان 7 تا 12 سال : فعالیت های این گروه به صورت دوره های کوتاه مدت علمی، پژوهشی و تفریحی است که در سه جلد کتاب کار با سرفصل های پنج گروه رشته همراه با پژوه های پژوهشی برنامه ریزی شده است.

تاریخ ثبت نام در موسسه چگونه است ؟

برنامه ریزی ثبت نام در موسسه خلاقیت دنیای کودک مطابق برنامه ریزی سال تحصیلی می باشد همچنین این موسسه آماده ثبت نام از کودکان در تمامی طول سال می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام چه مواردی می باشند ؟

مدارک لازم جهت ثبت نام فرزند دلبندتان در موسسه خلاقیت دنیای کودک به شرح زیر می باشد :
1. فتوکپی شناسنامه
2. فتوکپی کارت واکسن
3. دو قطعه عکس
4. گواهی کامل صحت مزاج

سوال شما در بین سوالات نیست ؟

سوال خود را از ما بپرسید، موسسه خلاقیت دنیای کودک آماده پاسخگویی به شما والدین محترم در خصوص موسسه می باشد.

ارسال سوال

فلش بوک ماهانه

 

در موسسه

لیست فعالیت های روزانه در موسسه

در خانه

لیست فعالیت های روزانه در خانه

فلش بوک ماهانه در واقع دفترچه برنامه ریزی فعالیت های یک ماهه بچه ها است که به در این دفترچه برای هر روز یک برگ اختصاص داده شده و روی برگ فعالیت های در موسسه و پشت اون فعالیت های در خانه بچه ها برای آن روز برنامه ریزی شده است.

والدین محترم ستون “دانستنی ها” فلش بوک در برگ روزانه را مطالعه می نمایند و در خصوص موضوع آن می توانند به آدرس وب سایت نوشته شده در برگه آن روز مراجعه کنند تا اطلاعات بیشتری در خصوص موضوع کسب نمایند.